Anasayfaya Dön » Gündem
Çatıdan Düşen Polis

Çatıdan Düşen Polis

Antalya'da bir ihbar üzerine çatıya çıkıp hırsız arayan polis 7 metreden beton zemine düştü.
01-12-2011 10:50:25

BENZER HABERLER

Akdeniz Sanayi Sitesi'nde çalan alarm nedeniyle işyerinin çatısını kontrol eden polis memuru Ahmet Yıldız, altı boş olan kartonun üzerine basınca 7 metreden beton zemine düştü. Ağır yaralanan ve vücudunda çok sayıda kırık bulunan polis memuru hastanede tedavi altına alındı.

Olay saat 03.30 sıralarında Akdeniz Sanayi Sitesi, 5029. Sokak'ta meydana geldi. Bir işyerinin çalan alarmı nedeniyle bölgeye gelen Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü asayiş ekiplerinde görevli polis memuru Ahmet Yıldız ve bir meslektaşı, çevreyi kontrol etti. İşyerinin çatısına çıkan Yıldız, altı boş olan kartonun üzerine basınca mobilya atölyesinin içerisine düştü. Yaklaşık 7 metreden beton zemine çakılan Yıldız ağır yaralandı. Gürültü üzerine ekip arkadaşının çatıdan düştüğünü anlayan diğer polis memuru itfaiye ve ambulans çağırdı.
 

ÇOK SAYIDA KIRIK VAR

Meslektaşları tarafından sedyeyle dışarı çıkarılan Ahmet Yıldız, gelen ambulansa konularak Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne götürüldü. Tedaviye alınan Yıldız'ın kalça kemiği, ayak parmakları, bacakları, kaburgaları ve omzunda çok sayıda kırık olduğu belirlendi.
 

GEÇEN AY DA GÜVENLİK GÖREVLİSİ DÜŞMÜŞ

Çöken alanda inceleme yapan ekipler işyeri sahiplerinin ifadelerine başvurdu.

Geçen ay aynı sanayi sitesinde çatıya çıkan güvenlik görevlisi Yusuf Çelik de, gün ışığından faydalanmak için yerleştirilen polyester levhanın üzerine basarak beton zemine düşmüş ve ağır yaralanmıştı.
Bu haber toplam 2238 defa okunmustur

HABERE YAPILAN YORUMLAR

BENZER HABERLER

Rüzgar Erkoçlar sakal bıraktı

GÜNÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERİ