Anasayfaya Dön » Sağlık
Bebek Cinsiyeti Nasıl Anlaşılır?

Bebek Cinsiyeti Nasıl Anlaşılır?

Her anne ve baba adaylarının en merak ettiği soru olan bebeğin cinsiyetini tahmin etmek mümkün.
22-02-2012 17:30:52

BENZER HABERLER

 

Herkes ister tabi cinsiyetini bilmediğiniz yavrunuzun cinsiyet tahminini yapmak artık çok daha kolay. Sizlere bahsedeceğimiz bazı ipuçları yavrunuzun hangi cinsiyete daha yatkın olduğunu %60 oranında anlamanızı sağlamaktadır. Bu sebeple cinsiyetini tahmin etmek kadar güzel bir şeyin olamayacağını düşünüyoruz.
 
Eğer bebeğinizin cinsinin erkek olduğunu düşünüyorsanız ve hamileliğinizin başlangıcında hastalıkla karşılaşmıyorsanız, kalp atış hızı 140 dan daha az ise, bebeğin ağırlığı karnınızın ön bölümüne yatkın ise,ekşi,tuzlu,et ve peynir gibi şeylere aş eriyorsanız, ayaklarınızın soğukluğu sizi daha çok etkiliyorsa, idrarda gözle görülür bir renk koyuluğu başlamış ise bu sizin bebeğinizin erkek cinsiyetine daha yatkın belirginlikler olduğunu gösterir. Hamileliğin size güzellik kattığı gerçeğini de unutmayın. Genellikle erkek cinsiyetinin belirginliklerinden bir diğer farklı özellik ise uyurken yastığınızın kuzeye bakarak uyumanız doktorların gözlerinden kaçmamıştır.
 
Eğer bebeğinizin cinsiyetini kız olarak hissediyorsanız şu ipuçları ile karşılaşabilirsiniz. Gebeliğin ilk zamanlarında yaşadığınız rahatsızlıklar olacaktır. Saçlarınızda oluşacak kırmızı parlak noktalar da dikkatinizden kaçmayacaktır. Sürekli tatlıya olan bir düşkünlük canınızın tatlı ve şekerli şeylerin çekmesini sağlayacak. Bunun yanında aş ereceğiniz şeyler portakal suyu, meyve, olacaktır. Hamilelik sayesinde eski güzelliğinize kavuşamayabilirsiniz. Koyu sarı bir idrara sahip olacaksınız.Bu haber toplam 17055 defa okunmustur

HABERE YAPILAN YORUMLAR

BENZER HABERLER

Rüzgar Erkoçlar sakal bıraktı

GÜNÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERİ