Anasayfaya Dön » Siyaset
Nabi Avcı istifa mı  ediyor?

Nabi Avcı istifa mı ediyor?

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 'Eskişehir'den belediye başkanlığına aday olmak için görevinden istifa ettiği' yönündeki iddialara ilginç bir yanıt verdi.
25-10-2013 17:01:59

BENZER HABERLER

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın koltuğundan ayrılacağı öne sürüldü. Sözcü gazetesi tarafından ortaya atılan iddiaya göre Bakan Avcı, başkan adaylığı için ayrılacak. 
 
Yerel seçimler öncesi ilk bomba patladı. Yüzde 51.5'le 2009 yılındaki seçimlerde belediye başkanı seçilen Yılmaz Büyükerşen'i devirmek için AK Parti çok güçlü bir ismi Eskişehir'e yolluyor. Bu isim Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı... 
 
Bilecik doğumlu olan Bakan Nabi Avcı, 2011 genel seçimlerinden Eskişehir'den milletvekili seçilerek Meclis'e girdi. Bakan Avcı'nın adaylık için MEB'deki koltuğundan vazgeçtiği söyleniyor. 
 
YENİ BAKAN KİM OLACAK? 
 
Ba­kan­lık kay­nak­la­rı, Av­cı­'nın ye­ri­ne ge­le­cek is­min AKP Kah­ra­man­ma­raş Mil ­let­ve­ki­li Ma­hir Ünal ol­du­ğu­nu be­lirt­ti. Ünal, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu.
 
ESKİŞEHİR 2009 SEÇİM SONUÇLARI
 
AK Parti Nabi Avcı kozunu oynayarak Eskişehir ile ismi özdeleşen Yılmaz Büyükerşen'i devirebilir mi? İşte Eskişehir'de geçen yerel seçimlerde partilerin aldığı oy oranı;Nabi Avcı, 'Bize teklif çok. Barselona ısrarlı, Los Angeles Lakers ciddi gibi geliyor' dedi.
 
Bakan Avcı, beraberindeki Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ve Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'la Muş'a geldi. Malazgirt ilçesinde Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan tarafından yaptırılan Meslek Yüksekokulunun açılışına katılan Bakan Avcı, "Eskişehir'den belediye başkanlığına aday olmak için görevinden istifa ettiği" yönündeki iddialarla ilgili gazeticelere açıklamada bulundu.
 
"LOS ANGELES LAKERS CİDDİ GİBİ GELİYOR"
 
İddiaların gerçeği yansıtmadığını belirten Bakan Avcı, şöyle konuştu:
 
"Messi, jübileni yapmadan Barcelona'nın teknik direktörü olarak gel diyor. Los Angeles Lakers'tan teklifler var. Chicago Bulls Michael Jordan'dan sonra zor durumda. Dolayısıyla bunların hepsini değerlendireceğiz. Ama Barcelona ciddi manada ısrarlı. Kısacası bize teklif çok. Ama Los Angeles Lakers ciddi gibi geliyor."Bu haber toplam 147 defa okunmustur

HABERE YAPILAN YORUMLAR

BENZER HABERLER

Rüzgar Erkoçlar sakal bıraktı

GÜNÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERİ